Partneři

SKAV - Stálá konference asociací ve vzdělávání
SKAV - Stálá konference asociací ve vzdělávání

Jsme dobrovolné seskupení pedagogických asociací, programů a občanských sdružení usilující o podporu a ochranu progresivních změn ve vzdělávání a o zprostředkování výměny názorů mezi pedagogickými iniciativami, neziskovým sektorem, státní správou, samosprávou a veřejností.

Ludwig von Mises Institut
Ludwig von Mises Institut

Mises.cz sdružuje lidi, kteří věří ve svobodu, individualismus a ochranu soukromého vlastnictví. S danými tématy se na těchto stránkách můžete pravidelně seznamovat v článcích přeložených i našich vlastních.

Students for Liberty CZ / Studenti za svobodu
Students for Liberty CZ / Studenti za svobodu

Organizace, jejímž cílem je sjednocovat všechny svobodně smýšlející studenty v celé České republice. V současné době působí na vysokých školách ve čtyřech městech a do networkovacích a vzdělávacích činností, které pořádá, se můžete zapojit i Vy!

Scio
Scio

„Chceme, aby svět byl lepší. Naše role v tom je zlepšit situaci v oblasti vzdělávání a rozvoje dětí. Chceme na to jít tak, že se budeme snažit ve významné části společnosti měnit pochopení cílů, obsahu, forem, průběhu a nástrojů vzdělávání dětí a napomáhat žádoucím změnám tak, aby děti a mladí lidé byli dobře (lépe) připraveni prožít dobrý a spokojený život v druhé polovině 21. století.“

Respektovat a být respektován
Respektovat a být respektován

Základním východiskem našeho působení je přesvědčení, že z postoje respektu a úcty se odvíjí vše ostatní – v rodině, ve škole, v mezilidských vztazích vůbec. Hlavní naší činností je lektorování kurzů, především kurz Respektovat a být respektován.

Koventina | Vztahy v rodině, škole a firmě
Koventina | Vztahy v rodině, škole a firmě

„Věříme, že klíčem k spokojenějšímu životu jsou demokratické vztahy, založené na vzájemném respektu a úctě. Sami se snažíme tento nový přístup integrovat do svých životů a podpora ostatních lidí na této cestě se stala smyslem našeho konání. Respektující vztahy k sobě, k druhým i prostředí, ve kterém žijeme, proměňují kvalitu našeho života. Budoucnost patří odpovědné svobodě.“

Bio Racio
Bio Racio

Ráj vitamínů, zdravé výživy a přírodní kosmetiky. Specializují se na prodej vitamínových doplňků stravy, minerálů, bio potravin, sportovní výživy, drogeristického zboží, kosmetiky a dalších produktů, které neodmyslitelně patří ke zdravému životnímu stylu.

Brána k dětem
Brána k dětem

Brána k dětem je firma se sedmiletou tradicí. Jejím posláním je šíření osvěty v oblasti přirozeného a ekologicky šetrného způsobu života celé rodiny, který vede k podpoře zdraví, pěkných vztahů a životní spokojenosti. Zaměřuje se při tom zejména na počátek života, tedy na péči o ty nejmenší. Brána k dětem provozuje internetový obchod a kamenné prodejny v Praze a v Brně s ekologickými, lokálními bio-produkty z oblastí EKOdítě, EKOmóda a EKOdomov. Zároveň organizuje množství seminářů, workshopů a projektů zaměřených na rodičovství, zdravý životní styl a vzdělávání dětí a mládeže.

Táta na mateřské
Táta na mateřské

Táta na mateřské je jak již název napovídá stránka pro rodiče a jejich děti. Snaží se mužským pohledem zaměřit na děti a vše kolem nich.

Naše motto: I tátové se rádi starají o své děti.

Zde jsou lvi
Zde jsou lvi

Stránky zabývající se tématem nenásilné komunikace nabízejí kromě krátkého úvodu do problematiky především možnost účastnit se zajímavých workshopů.

Humanaction.cz
Humanaction.cz

Posláním webu je podporovat rozvoj svobody, odpovědnosti, individualismu, dobrovolné spolupráce a soukromého vlastnictví.

SeznamŠkol.eu
SeznamŠkol.eu

SeznamŠkol.eu je největší, uchazeči o studium stále oblíbenější, online databází škol v České republice. Návštěvníci zde najdou informace o všech typech škol – od mateřských po vysoké.