Zatím žádné komentáře

II. setkání Svobody učení s Quincy Russellem

Zveme tímto na další z řady setkání příznivců svobodného vzdělávání, tentokrát s hostem – Quincy Russellem. Setkání se uskuteční v Paralelní Polis ve druhém patře (Dělnická 43, Praha 7), v sobotu 24. 1. 2015, od 16 hod (událost na Facebooku).

Quincy je absolventem první školy svobodného typu na světě – Summerhillu, kde byl od svých 9 do 16 let (v letech 1975 – 82). Do Summerhillu chodila i jeho žena, bratr, švagři a v celkem nedávné době i jeho děti. Ve 12 letech Quincy začal psát, fotografovat a pořádat fotografické výstavy, od 16 let chodil na uměleckou školu. Dnes je úspěšným dokumentaristou, kameramanem, scénáristou a režisérem na volné noze. (více zde)

Přijďte si s ním popovídat nejen o tom, jaké to je zažít úplnou svobodu ve vzdělávání. Pojďme se seznámit a navzájem inspirovat.

Vstup na setkání je podmíněn zasláním daru o minimální hodnotě 150 Kč na osobu (neplatí pro děti do 12 let), čímž podpoříte nejen organizaci tohoto setkání, ale také celé fungování projektu SvobodaUčení.cz. Děkujeme.

Případně můžete poslat ekvivaletní částku v bitcoinech (min. 19 000 bitů) na naši adresu: 1NZy6EVSAFaA69LpoV­SkxvTAQZ7a9Vu­Crm

Přečtěte si také

  • S Ministerstvem školství na chatuS Ministerstvem školství na chatu Učitelka Klára se  rozhodla zeptat Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR (MŠMT): Kdy bude sebeřízené vzdělávání legitimním způsobem vzdělávání v ČR? Tuto otázku položila […]
  • Ve škole se děti učí aklimatizovat na nuduVe škole se děti učí aklimatizovat na nudu Režisérka Astra Taylor popisuje svůj život bez školní výuky. Tato vynikající přednáška shrnuje vše, o čem unschooling je, jaká jsou jeho pozitiva i výzvy. Díky unschoolingu jsme […]
mm

SvobodaUčení.cz

Projekt SvobodaUčení.cz funguje od prvních měsíců roku 2012 a za svoji existenci prošel rozsáhlým vývojem. Z původní internetové stránky založené čistě na laickém nadšení se postupem času formuje iniciativa s velkými ambicemi. Naše snažení směřuje jednoznačným směrem: děti vyrůstající ve svobodném, přirozeném a respektujícím prostředí, které jim umožňuje využít veškerý jejich potenciál.